מחבט פינג פונג הטוב בעולם

מחבט פינג פונג

למשחק פינג פונג מהנה ומדויק נדרשים שלושה מרכיבים מפתח: שולחן משחק חלק, מיושר ומפולס, כדור מקצועי בקוטר 40 מ"מ ולא פחות משני אלה, גם מחבטי פינג פונג מקצועיים. אלא שמבין שלושת המרכיבים החשובים הללו, בהינתן  שולחן משחק תקין ומפולס, המחבטים בהם אתם משתמשים הם אלה שיכולים להשפיע יותר מכל על אופי המשחק. ככלל, מחבט פינג פונג הוא מחבט עץ שעל שני צידיו מודבקות יריעות גומי דקות. יריעות אלה משפיעות מאוד על ספיגת עוצמת הפגיעה של הכדור במחבט ועל המהירות בה יצא הכדור מהמחבט עם מתן החבטה.

מחבטי פינג פונג – כדאי לדעת

ככלל, מחבט פינג פונג מומלץ הוא מחבט עץ בעל שתי יריעות גומי משני צידיו. יחד עם זאת, ישנם סוגים נוספים של מחבטים, שיכולים לשנות מאוד את מהלך המשחק. כך למשל, מחבט ספוג שכולל למעשה שכבת ספוג דקיקה מתחת לגומי וגורמת להאצת הכדור והפיכת המשחק למהיר ואגרסיבי יותר. השפעה דומה ישנה גם ליריעת גומי שמשלבת בתוכה רכיב של דבק ספיד, ההופך את הגומי ל"רך" יותר ומאפשר תנועה מהירה יותר של הכדור ושל המשחק כולו. זאת אומרת, שכאשר אתם מחפשים מחבט פינג פונג מומלץ, חשוב שהמחבט הזה יהיה מומלץ ספציפית עבורכם ועבור אופי המשחק המועדף עליכם. אם אתם מתקשים במהירות התגובה, אתם רוצים להיצמד למחבטים המקצועיים הסטנדרטיים. אם אתם מחפשים יותר דינמיקה ועוצמה, מחבטי הספוג והספיד יכולים להתאים לכם יותר.

חומר הגלם הבסיסי של המחבט

בחיפוש אחרי מחבט פינג פונג הטוב בעולם, אתם עשויים להיתקל במחבטים שעשויים בכלל מאלומיניום וטוענים לכתר בזכות משקלם הקל. בהיבט זה חשוב לדעת שאין שום אמת בטענה ולפיה ככל שהמחבט קל יותר, כך הוא מקצועי או טוב יותר. מחבט טוב צריך להיות במשקל המדויק שמאפשר לכם להרגיש את המשחק בצורה הטובה ביותר. מחבט קל מדי ישפיע מאוד על המשחק שלכם ועל התגובה שלכם לכדור. מחבט אלומיניום גם לא ישמיע את הצליל המוכר של מכת הכדור במחבט, והצליל הזה הוא לא רק ניואנס של משחק פינג פונג, אלא סממן שמאפשר לנו לשלב גם את חוש השמיעה בעיבוד המידע לאורך המשחק ובשיפור התגובות שלנו. על כן, הקפידו תמיד לבחור מחבט פינג פונג עשוי עץ מלא עם כיסוי יריעות גומי מהפורמט המתאים לאופי המשחק המועדף עליכם.

יד עם מבחט אדום ולידו כדור פינג פונג לבן
דילוג לתוכן