שולחן פינג פונג מקצועי

שולחן פינג פונג

רוצים לקנות שולחן פינג פונג לבית או לחצר? בחיפוש אחרי שולחן פינג פונג למכירה, חשוב שתכירו את הפרמטרים המרכזיים שמשפיעים על החלטת הקנייה של שולחנות פינג פונג למכירה ובדיוק את הפרמטרים הללו תוכלו למצוא ממש כאן בשורות הבאות.

מידות השולחן

הפינג פונג הוא ענף ספורט בינלאומי המבוסס על תקנים בינלאומיים בנוגע לכל פרט ופרט של המשחק, החל ממידות השולחן, דרך גובה הרשת וכלה בגודל הכדור ומשקלו. אחד הפרמטרים החשובים שמשפיעים על חוויית המשחק הוא הפרמטר של מידות השולחן. מידות תקניות של שולחן פינג פונג מקצועי מגדירות אורך שולחן של 2,740 מ"מ (2.74 מטר) ורוחב שולחן של 1,525 מ"מ. יחד עם זאת, אם אתם מוגבלים בשטח או בתקציב, תוכלו ליהנות ממשחק פינג פונג גם באמצעות שולחן מיני באורך של כ-1.8 מטר ורוחב של כ-91 ס"מ. מן הסתם, שולחן פינגפונג מיני הוא לא שולחן שיוכל להעניק לכם את החוויה האולטימטיבית, אבל לילדים ובני נוער במיוחד, זה יכול להיות שולחן נהדר, שאולי לאחריו תוכלו לשקול רכישה של שולחן פינג פונג מקצועי.

מיקום השולחן

המקום בו תציבו את השולחן משליך באופן ישיר על סוג השולחן הנדרש, במיוחד סביב השאלה האם השולחן מיועד לחלל פנים או למרחב חוץ. אם אתם מתעתדים למקם את השולחן בחצר או בגינת הבית, חשוב מאוד שתבחרו שולחן פינג פונג מומלץ למרחבי חוץ, שהלוח שלו עשוי מחומר פולימרי צפוף והקונסטרוקציה שלו עשויה ממתכת מגולוונת עמידה. נתונים אלה מעניקים לשולחן עמידות מלאה בפגעי מזג האוויר ובכלל זה קרינת שמש ישירה, גשם, קור וכמובן לחות. את שולחן הפינג פונג הקלאסי תוכלו לקנות במידה ואתם מתכוונים להציב אותו בתוך הבית, בחלל פנים מוגן ושמור.

בתוך כלל הפרמטרים שמעניקים חוויה נהדרת של פינג פונג שולחן הוא ללא ספק אחד החשובים שבהם ולכן גם חשוב שתבחרו שולחן אותנטי ומקצועי שיודע לייצר את הצליל הנכון במגע של הכדור איתו. צליל זה הוא צליל שקל מאוד להתמכר אליו, אבל מעבר לחן שלו מדובר בכלי עזר חשוב לשחקנים, שנעזרים גם בחוש הראייה וגם בחוש השמיעה לצורך המשחק.

שולחנות פינגפונג מקצועי | שולחן פינג פונג למכירה - Top Speed
דילוג לתוכן