מחבטי פינג פונג מקצועי

מטקה מקצועית לפינג פונג

ברכישת מטקות מקצועיות לפינג פונג, עליכם לבחון את המטקות בשתי רמות וזאת באמצעות שתי שאלות מרכזיות: עד כמה מדובר במוצר איכותי ברמה הצרכנית ועד כמה מדובר במוצר איכותי ברמה המקצועית. מטקה לפינג פונג היא מטקה שעשויה בדרך כלל מעץ מלא שעל שני צידיו מודבקות יריעות גומי שמהוות את משטח החבטה בכדור. המטקה יכולה להיות מאוד איכותית מבחינת חומרים ואיכות עבודה, אבל ייתכן שאינה עומדת בתקנים המקצועיים של עולם הפינג פונג. מן הסתם, עוד לפני שאתם מתמקדים בחיפוש מטקות פינג פונג מקצועיות, אתם רוצים לוודא שאתם קונים מוצר איכותי שיוכל לשמש אתכם לעורך שנים ארוכות מבלי לפגוע בחוויית המשחק.

המאפיינים המקצועיים של מטקות פינג פונג

משחק הפינג פונג משוחק באמצעות כדור במשקל 2.7 גרם מה שהופך את המשטחים בהם פוגע הכדור הזה למרכיב הקריטי החשוב ביותר במשחק. משטחים אלה כוללים כמובן את משטח השולחן עצמו, אבל עוד מעבר לכך את משטח המחבטים. מטקה מקצועית לפינג פונג היא מטקה שעשויה מעץ מלא במידות התקניות ומשני צידיה יריעות גומי, בדרך כלל בצבעים אדום מחד ושחור מאידך. סוג הגומי, עובי היריעה ותרכובות נוספות שמתווספות לגומי, משפיעים מאוד על אפקט החבטה של המטקה. על כך אפשר להוסיף את העובדה שישנן מטקות פינג פונג מקצועיות למכירה המגיעות עם יריעת ספוג דקיקה מתחת לגומי, שמגבירה מאוד את מהירות הכדור והמשחק כולו. זאת ועוד ישנם מחבטי פינג פונג מקצועיים העושים שימוש בגומי בעל חומר הקרוי דבק ספיד, שמגביר עוד יותר את מהירות הכדור והמשחק.

איך תבחרו את המטקה שלכם?

ובכן, ככלל, אם אתם רוצים לשמור על מהירות משחק "נמוכה", שתאפשר לכם שליטה טובה יותר במשחק שלכם, אתם רוצים לצייד את עצמכם עם מחבט פינג פונג מקצועי שעשוי מיריעות גומי בסיסיות אך תקניות. למשחקים מהירים יותר, תוכלו לבחור במחבטי ספיד או במחבטי ספוג, אך מחבטים אלה מתאימים למשחקים מתקדמים יותר שיכולים לשלוט במשחק שלהם גם במהירויות גבוהות. בכל מקרה, את המטקות שלכם אתם רוצים לקנות בחנות ספורט או בחנות פינג פונג מקצועית, בכדי להבטיח גם את איכות המטקות וגם את התפקוד המקצועי שלהן.

בחנות הפינג פונג טופ ספיד, תוכלו למצוא מגוון רחב של שולחנות פינג פונג פנים וחוץ, כמו גם את כל סוגי האביזרים הדרושים לכם, לרבות רשתות ממגוון סוגים, מטקות מקצועיות לפינג פונג וכדורי פינג פונג מקצועיים בקוטר 40 מ"מ ובמשקל 2.7 גרם על פי התקן המקצועי.

מחבט פינג פונג אדום ען כדור לבן לידו
דילוג לתוכן