כמה עולה שולחן פינג פונג

מחפשים שולחן משחק לבית או לחצר? אוהבים במיוחד את האופציה של קניית שולחן פינג פונג, שמציעה לכם גם משחק מעניין ומהנה, גם הזדמנות לגיבוש משפחתי וגם משחק שיכול לסייע מאוד בשיפור הכושר הגופני ושלל יכולות מוטוריות ושכליות עבור בני המשפחה? כעת נותר לכם רק לברר כמה עולה שולחן פינג פונג ובעניין הזה צפויות לכם הפתעות. אבל לפני המחיר, חשוב מאוד לבחור את השולחן המתאים לכם, גם מבחינת איכות וגם מבחינת התאמה לשטח העומד לרשותכם לטובת העניין.

גודל השולחן והמיקום שלו

לפני שאתם בוחנים כמה עולה שולחן פינג פונג, חשוב שתבחרו תחילה את השולחן המתאים לכם. אין שום משמעות למחיר שיינתן לכם באופן כללי, עוד לפני שבחרתם את השולחן הספציפי שאתם רוצים לקנות. קניית שולחן פינג פונג חייבת להתבסס על התאמה מלאה לצרכים שלכם ושני הפרמטרים החשובים ביותר בהיבט זה הם גודל השולחן והמיקום שלו. שולחנות פינג פונג הם שולחנות שמגיעים במידות תקניות ואם אתם רוצים ליהנות מחוויית פינג פונג אמיתית, אתם רוצים להקפיד על קניית שולחן במידות אלה. יחד עם זאת, אם יש לכם בעיה של מקום, אתם יכולים לפנות לאופציה של שולחן מיני, שיעלה לכם פחות ממחצית המחיר של שולחן תקני. כמו כן, אם אתם מתכוונים להציב את השולחן בגינה או בחצר הבית, עליכם להקפיד על כך שאתם קונים שולחן חוץ, שמתאים למרחבי חוץ ועמיד בפני פגעי מזג האוויר. פרמטרים אלה יכתיבו בסופו של דבר, גם את המחיר של השולחן.

ואחרי שבחרתם, כמה זה עולה?

אחרי שבחרתם את השולחן המתאים לכם, נותרה עוד השאלה כמה עולה שולחן פינג פונג והתשובה היא שזה יכול לעלות לכם בין כ-1,000 שקלים לשולחן מיני פשוט ועד כ-3,000 שקלים לשולחן תקני איכותי עד כדי 6,000 שקלים לשולחן טקבול קמור מקצועי. אם כל מה שחשוב לכם הוא ליהנות משולחן פינג פונג מקצועי, אמיתי ואותנטי ואם חשובה לכם האיכות (שבהחלט צריכה להיות חשובה לכם), אתם רוצים להניח סכום של 2,500 עד 3,000 שקלים לטובת העניין וכן להניח כ-150 שקלים לסט של מטקות מקצועיות וכדורים מקצועיים בקוטר 40 מ"מ ובמשקל 2.7 גרם הכדור.

תחרות של 2 שחקני פינג פונג באולם
דילוג לתוכן