חנות פינג פונג

יש דברים שאפשר לקנות בכל חנות שמוכרת אותם, אבל יש דברים שחייבים רמה מסוימת של התמחות ופינג פונג הוא אחד מהדברים האלה. לצורך העניין, כדי לקנות שולחן פינג פונג, אתם לא צריכים לחפש חנות פינג פונג מתמחה ואולי אפילו לא ידעתם עד עכשיו, שיש באמת דבר כזה. אתם יכולים לקנות שולחן כזה גם בחנות צעצועים גדולה, שאולי לא תציג לכם את השולחן בחנות עצמה, אבל תאפשר לכם לקנות אותו דרך קטלוג. באותה חנות תוכלו לקנות גם את הרשת, את המטקות ואת הכדורים למשחק, אבל כל זה פשוט לא יהיה נכון. את כל ציוד הפינג פונג שאתם צריכים, החל משולחן פינג פונג ועד ציוד פינג פונג, רשת, מטקות וכדורים, אתם רוצים לקנות אך ורק במסגרת חנויות פינג פונג מתמחות וכן, יש דבר כזה.

למה דווקא בחנות מתמחה?

פינג פונג הוא בסך הכל משחק פשוט למדי, המבוסס על שולחן, שתי מטקות וכדור. אם צובעים לנו את השולחן בצבעים הנכונים ואם הוא נראה לנו מספיק גדול, אנחנו עשויים לחשוב שזה שולחן מקצועי מבלי שיש לנו כלים אמיתיים לבחון את זה. אלא שבמרבית המקרים, חנויות צעצועים המציעות ציוד פינג פונג, מתמקדות יותר בקצה התחתון של מוצרי הפינג פונג, החל מהשולחן ועד הכדור. חנויות אלה פונות לכלל הציבור ומחפשות את המכנה המשותף הנמוך ביותר שניתן לייצור: המחיר. אין בכך כדי לומר שכל שולחן פינג פונג שתקנו בחנות צעצועים הוא בהכרח לא תקני, אבל אם אתם רוצים להבטיח שאתם קונים שולחן מקצועי, תקני ואיכותי, חנות פינג פונג הוא המקום הנכון עבורכם. דברים אלה נכונים כאמור, גם לגבי ציוד פינג פונג ולא רק לגבי השולחן.

ציוד פינג פונג מקצועי

תחת הכותרת ציוד פינג פונג אפשר לכלול בעיקר את המטקות, את הכדור ואת הרשת וסביב שלושתם ישנם תקנים מאוד ברורים לגבי המאפיינים הפיזיים שלהם. כך למשל, כדור פינג פונג צריך להיות בקוטר של 40 מ"מ ובמשקל של 2.7 גרם. המטקות צריכות להיות עשויות עץ עם שתי יריעות גומי המודבקות משני צידי המטקה וישנם סוגים שונים של גומי, לרבות גומי עם שכבת ספוג תחתונה וכן גומי ספיד שמאיץ מאוד את הכדור ואת המשחק כולו. הרשת עצמה צריכה להיות בגובה תקני ולהגיב נכון למגע של הכדור איתה. חנויות פינג פונג מקצועיות הן חנויות שמקפידות על כל הפרמטרים האלה ורק בחנות כזאת תוכלו להבטיח שאתם קונים את השולחן הנכון ואת הציוד הנכון.

טופ ספיד היא חנות פינג פונג מתמחה, המציעה לכם את כל מה שאתם צריכים כדי ליהנות ממשחק פינג פונג מקצועי ומהנה על פי התקנים הבינלאומיים.

מחשב נייד שלידו מחבט פינג פונג עם כדור כתום
דילוג לתוכן