חוקי משחק פינג פונג

חוקי משחק פינג פונג:
הרבה אנשים שואלים אותנו, איך משחקים פינג פונג? מה החוקים של משחק פינג פונג? מטרת המשחק פינג פונג היא די פשוטה- יש לפגוע בכדור ולהעביר אותו לצד השני של המגרש, לצד היריב ולנסות להקשות עליו להחזיר את הכדור אליכם.
איך צוברים נקודות במשחק פינג פונג?
צוברים נקודות כאשר היריב פוגע בכדור לפני שנגע במגרש בצד שלו או כאשר היריב לא מצליח להחזיר את הכדור אלינו- במידה והיריב פספס את הכדור והכדור יצא מהמגרש, היריב פגע בכדור אך הכדור נחת במגרש שלו, הכדור נתקע ברשת בצד היריב וכו' .
איך מנצחים במחשק פינג פונג?

המנצח במשחק הוא השחקן שצבר ראשון 11 נקודות. עם זאת, כדי לנצח במשחק חייב להיות הפרש של לפחות 2 נקודות בתוצאה במשחק. לדוגמה, אם התוצאה היא 10-10, משחקים עד שלמנצח יש הפרש של 2 נקודות מיריבו.
הגשת כדור פינג פונג במשחק יחדים:

כאשר אתם משחקים אחד על אחד, לשחקן הפותח יש  2 הגשות לפני שהיריב יכול להגיש את הכדור. ניתן להגיש בצורה אלכסונית או בקו ישר, בניגוד למשחק זוגות.
במידה והכדור פגע ברשת ועבר לצד היריב, נדרשת הגשה חוזרת של הכדור.
הגשת כדור פינג פונג במשחק זוגות:
משחק פינג פונג בזוגות הוא מעט שונה ממשחק ביחידים. במשחק זוגות ההגשה חייבת להיות אלכסונית, מהחצי הימני של המגרש שלך לחצי הימני של המגרש של היריב והמשך המשחק מתנהל כך. זאת אומרת, שהשחקן שנמצא בצד הימני של המגרש חובט בכדור לכיוון השחקן שנמצא בצידו הימני של המגרש של היריב, והשחקן השמאלי חובט בכדור לכיוון השחקן בצידו השמאלי של היריב.
גם כאן אם הכדור פגע ברשת ועבר לצד היריב, נדרשת הגשה חוזרת של הכדור.
את בחירת השחקן הפותח אפשר לבחור בהמון דרכים, נשאיר לכם להחליט מה הדרך המועדפת עליכם!

2 אנשים עם חולצות לבנות משחקים פינג פונג בפארק
דילוג לתוכן