פינג פונג למכירה

ה אתם צריכים? שולחן פינג פונג? כדור מקצועי? מטקות מקצועיות, רשת? כיסוי מגן לשולחן? לא משנה איזה ציוד פינג פונג למכירה אתם מחפשים, את פריט הציוד הדרוש לכם אתם רוצים לקנות בחנות פינג פונג ייעודית, לא בחנות צעצועים ולבטח לא בחנות חומרי יצירה או חנות הכל בשקל. למה ומדוע? התשובות בהמשך.

פינגפונג – ענף ספורט בינלאומי

פינג פונג הוא לא רק משחק משפחתי וחברתי לשעות הפנאי, אלא בראש ובראשונה ענף ספורט בינלאומי שאפילו זוכה למקום מכובד במשחקים האולימפיים בכל ארבע שנים. המשחק מנוהל על פי שורה של תקנים בינלאומיים שאמנם השתנו מעט לאורך ההיסטוריה אבל נחשבים לתקנים מחייבים במשחקים מקצועיים ובתחרויות. תקנים אלה כוללים שורה של פרמטרים לגבי כל פריט ציוד פינג פונג מקצועי. כך למשל, מידות השולחן והחומר ממנו הוא עשוי, קוטר הכדור שחייב להיות 40 מ"מ ומשקלו שחייב להיות 2.7 גרם, גובה הרשת ומידת המתיחה שלה, מידות המטקות והחומרים מהם היא עשויה, במיוחד משטח החבטה שיכול להיות עשוי מסוגים שונים של גומי ואף משילוב של ספוג. כל אלה משפיעים על מהירות הכדור ועל כן גם על מהירות המשחק ולכן חייבים לעמוד בתקנים הבינלאומיים המחייבים.

חנויות פינג פונג מתמחים

בחנות חומרי יצירה אתם בהחלט יכולים למצוא כדורי פינגפונג שנראים לכאורה כמו כדורים מקצועיים, אבל שום דבר לא מבטיח לכם שהם בקוטר הנכון, שהם בעלי עובי דופן נכון או שהם במשקל הנכון וכל אחד מהפרמטרים האלה יכול להשפיע מאוד על המשחק עצמו. על כן, ציוד פינג פונג מקצועי, חשוב לקנות אך ורק בחנות פינגפונג מתמחה, שבמינימום מתחייבת לתקנים הבינלאומיים המקצועיים של הענף ומעבר לזה גם מציעה לכם את פריטי הציוד האיכותיים ביותר. אתם עשויים לחשוב שברכישת ציוד מקצועי בחנות פינג פונג מחיר הציוד יהיה גבוה יותר מאשר בחנות הכל בשקל ואתם צודקים, אבל פערי המחיר הם מצחיקים וזניחים ולבטח לא מצדיקים שיבוש של חוויית המשחק שלכם עם כל כדור שאתם שולפים מהאריזה.

ההקפדה על ציוד פינג פונג מקצועי היא לא עניין של תחרותיות, ספורטיביות או סטנדרטים גבוהים, אלא פשוט הדרך היחידה שלכם להבטיח שבכל כדור שתשלפו מהאריזה תוכלו ליהנות תמיד מאותה חוויית משחק מבלי שהכדור יעוף לכם פתאום מהר מדי, שהרשת תבלום לכם כדורים שהיא אמורה לתת להם לעבור וכן הלאה.

רשת של שולחן פינג פונג בצבע ירוק
דילוג לתוכן