מטקות של פינג פונג

מטקה פינג פונג

ראיתם פעם שחקני פינג פונג מקצועיים משחקים במהירות כל כך גדולה שאפילו העין לא מצליחה לעקוב אחרי הכדור? בטח ראיתם ובטח גם שאלתם את עצמכם איך הם עושים את זה. אז כמובן מדובר באימון בלתי פוסק לאורך שנים, אבל גם בעיבוד מידע מהיר מאוד שהמוח שלהם למד לעשות, בין היתר ואולי אפילו בעיקר, באמצעות רעש הכדור. לרעש הכדור יש תפקיד חשוב מאוד במשחק פינג פונג, הן כאשר הוא פוגע בשולחן והן כאשר הוא פוגע במטקה. את עיבוד המידע במשחק עושה המוח גם באמצעות חוש הראייה, אבל גם באמצעות חוש השמיעה ומכאן החשיבות הרבה של בחירת מטקות פינג פונג מקצועיות.

מטקת פינג פונג – איזו מטקה לקנות?

בחיפוש אחר מטקות פינג פונג למכירה, סביר להניח שתתקלו בלא מעט דגמים "מודרניים" עשויים מחומרים חדשניים ובראשם אלומיניום. יספרו לכם שהן קלות מאוד וחזקות מאוד, שזה נכון, אבל לא יספרו לכם את העובדה הפשוטה אותה ציינו, שבמשחק פינג פונג מטקות לא אמורות להיות קלות יותר אבל הן בהחלט חייבות לייצר את הצליל האופייני כחלק בלתי נפרד מהמשחק. מטקות של פינג פונג הן מטקות שצריכות להיות עשויות עץ ועליהן שתי יריעות גומי, יריעה אחת מכל צד של מטקה. ישנם סוגים שונים של גומי וישנן גם מטקות למכירה שכוללות שכבת ספוג תחתונה מתחת לגומי, אבל העץ הוא מרכיב המפתח שמבטיח את הצליל שנוצר במגע של הכדור עם המטקה ועל המרכיב הזה חשוב מאוד להקפיד.

פרמטרים שיסייעו לכם לבחור את המטקה הנכונה

בחיפוש מטקות פינג פונג מחיר הוא פרמטר שיכול להשתנות מאוד ובמקרים רבים גם לסייע לכם להבין מול מה אתם עומדים. בהשוואת מחירים פשוטה של מספר אפשרויות תוכלו לדעת מהן המטקות הזולות במיוחד, ברמה לא ריאלית ביחס לשוק. אלו הן מטקות פינג פונג שאתם פשוט לא רוצים לקנות. מן הצד השני, אתם גם לא רוצים לקפוץ על המחירים הגבוהים ביותר. בבחירת מטקה פינג פונג, אתם גם רוצים לוודא שהמטקות מצופות לכל אורך ההיקף שלהן ולא רק משני צידיהן וכן שהמטקות מגיעות עם ידיות אחיזה איכותיות ורובסטיות שיכולות לספר הרבה על האיכות הכללית של המטקה.

מחבט אדום מונח על כדור לבן
דילוג לתוכן