איך לבחור שולחן טניס?

פינג פונג הוא הספורט השלישי הכי פופולרי בעולם ויותר ויותר אנשים מבינים את היתרונות הבריאותיים, הפיזיים והחברתיים שיש למשחק.
כיום ישנן המון אופציות בשוק לקנייה של שולחנות פינג פונג- משולחנות זולים ועד שולחנות יקרים.
אז מה ההבדל בין השולחנות? איך בוחרים שולחן טניס איכותי? מהו השולחן טניס הטוב ביותר?
במדריך הבא נסביר לכם, מה ההבדלים בין שולחנות הטניס בשוק ולמה חשוב שתשימו לב לפני שאתם רוכשים שולחן.
עובי השולחן:
עובי המשטח שעליו משחקים. עובי שולחנות פינג פונג נע בין 12- 24 מ"מ. ככל שהשולחן עבה יותר כך השולחן יחזיק יותר מעמד והכדור יקפוץ טוב יותר.
ציפוי השולחן:
ציפוי השולחן הוא הגורם החשוב ביותר שעליכם לקחת בחשבון. איכות הציפוי משפיעה על קפיצת הכדור, איזון השולחן ועמידות השולחן לאורך שנים רבות. כאשר השולחן עתיד לעמוד בחוץ לבית, כדאי לבחור בציפוי עם עמידות לתנאי מזג האוויר ולכן כדאי שהשולחן יהיה עשוי מחומרים איכותיים כמו בשולחנות שלנו חומר פולימרי הנקרא SMC.
מסגרת השולחן:
עובי המסגרת משפיע על התמיכה בשטח הפנים של השולחן ככל שהמסגרת עבה יותר כך השולחן יהיה יציב וחזק יותר לטווח הארוך. רצוי שעובי המסגרת יהיה לפחות 30 מ"מ בעיקר בשולחנות המיועדים לבחוץ.

רגלי השולחן:

כאשר אתם רוכשים שולחן, ודאו שיש לו רגליים תומכות וחזקות . ככל שרגלי השולחן גדולות יותר הן יתנו יציבות ועמידות לשולחן לאורך זמן. ובנוסף, השולחן לא "ישקע" לתוך האדמה.
פירוק השולחן ואחסונו:
לפני שאתם רוכשים שולחן, בידקו איפה הוא יהיה מאוחסן וכמה מקום פנוי יש לכם. השולחנות הקלים ביותר לאחסון הם שולחנות הניתנים לפירוק לשני חלקים וניתן להעמידם אחד מול השני. זו הצורה הנוחה ביותר לאחסון והצורה שבה השולחן תופס הכי מעט מקום.
שולחנות הטניס שלנו ייחודים והשקענו את מירב המאמצים כדי להביא לכם את השולחן האיכותי ביותר שיוכל לשמש לכם לעוד שנים רבות של הנאה! השולחנות שלנו עשויים מחומר פולימר חדשני SMC העמיד בפני תנאי מזג האוויר ותורם לאורך חייו של השולחן.
לשולחנות הטניס שלנו יש רגליים רחבות וגלגלי סיליקון מאסיביים ליציבות מרבית.

שולחן טניס כחול חוץ ביתי בפארק
דילוג לתוכן