יותר ויותר חברות מבינות שהדבר החשוב ביותר במשרד הוא לשמור את העובדים שלהם מרוצים, שמחים ומרוכזים במהלך יום עבודה. משרדים גדולים כמו גוגל ופייסבוק לקחו את זה צעד אחד קדימה ומציעים לעובדיהם חדרי כושר, מטבחונים מאובזרים, פינות מנוחה ואף חדרי משחקים!

5 סיבות למה כדאי לכם להכניס שולחן פינג פונג למשרד:

1. משחק פינג פונג מחדד את יכולות החשיבה האסטרטגית
טניס שולחן ממריץ את המוח, מחזק את הקשר בין יד ועין, תורם לפיתוח חשיבה טקטית ומעלה את רמות הריכוז והערנות של השחקנים.
לפי דיווחים של מנכל"ים ומנהלות משאבי אנוש, שבחרו להכניס למשרדם שולחנות טניס, משחק אחד של 15 דק' באמצע היום שומר על עירנות, פרודקטיביות וחדות העובדים במשרד!


2. שומר על בריאות העובדים

כפי שידוע לנו, לשבת במשרד במשך 8 שעות כל יום היא לא בריאה לגוף האדם ואף גורמת לבעיות בריאותיות רבות כמו בעיות גב, ברכיים, התנוונות שרירים ועוד. כדי לקחת הפסקה ממסכי המחשב והעבודה, עובדים רבים יוצאים להפסקות קפה או עישון שכמובן רק מעצימות את הבעיות הבריאותיות.
בשל כך, חברות רבות חושבות איך יוכלו להטיב עם בריאות עובדיהם בעזרת פעילויות אקטיביות ובריאות יותר. טניס שולחן במשרד יעזור לעובדיכם להזיז את הגוף יותר ולהנות מבלי לפגוע בבריאותם!

3. זה מאפשר לנתב את התחרותיות הפנימית שיש בכל אחד מאיתנו
.. בצורה בריאה וסביבה בטוחה. בכל משרד ישנם כמה אנשים תחרותיים שלפעמים יכולים להעכיר את האווירה עם תחרותיות יתר על כל פרויקט. טניס שולחן ינתב את התחרותיות למקום בריא וישמור על סביבת עבודה נעימה.


4. ניצול נכון של גודל המשרד

שולחנות פינג פונג יכולים להשתלב בקלות בתוך חלל משרדי ואף להחליף שולחנות אחרים שנמצאים במשרד. תוכלו להפוך את שולחן הפינג פונג גם לשולחן בחדר הישיבות, שולחן למפגש חברתי ואף לשבת לאכול סביבו! אחרי הכל שולחן טניס הוא עדיין שולחן וכך תנצלו את המקום ביעילות.

5. גיבוש עובדי החברה
מלבד היותו פעילות עם המון יתרונות בריאותיים, טניס שולחן הוא עדיין משחק! שולחן טניס במשרד יתרום רבות לגיבוש העובדים, שיפור המצב רוח ויהפוך את סביבת העבודה לכייפית ונעימה יותר.