"הצלחה היא לא המפתח לאושר; אושר הוא המפתח להצלחה. אם אתה אוהב את מה שאתה עושה, אתה גם תהיה מוצלח"

אלברט שוויצר

הסיפור שלנו

הסיפור שלנו

היי! אנחנו טופ ספיד, חברה המספקת שולחנות משחק מקצועיים וציוד ספורט בייבוא והתאמה אישית עד הבית. המסע שלנו התחיל ב- 1968 כשדרור פולק, אז בן 9, למד מאביו לשחק טניס שולחן ברמה עולמית ולימים זכה באינספור אליפויות, דורג מקום 35 בעולם ושבר שיא גינס כששיחק כשחקן המקצועי הצעיר ביותר שהשתתף באליפות עולם.

בשבילנו, טניס שולחן או בשמו המוכר יותר ״פינג פונג״ הוא לא רק עסק, מדובר בספורט בלתי נפרד מחיינו ואפשר אפילו להגיד שזה עובר במשפחה.

אנחנו- אור פולק וגל עלימה, שגדלנו אל תוך עולם הפינג פונג בהדרכתו של דרור, הבנו שהתחום לא פופולרי בישראל כפי שאמור להיות ורוב האנשים לא מודעים ליתרונות המשחק והחלטנו לרענן את המקום שלו במדינה ולשים את הספורט השולחני על המפה!

גזיר עיתון על משפחת פולק

טסנו לסין, שהיא מעצמה עולמית בתחום הטניס שולחן ומשקיעה רבות בחידוש ותרומה לענף, כדי למצוא את החומרים והעיצוב הטובים ביותר לשולחנות פינג פונג שאנחנו רוצים לייצר. במהלך המסעות שלנו בסין, נחשפנו יותר ויותר לעולם שולחנות המשחק וציוד כושר ובתור חובבי כושר גופני וספורט הבנו שיש מחסור ענק בציוד איכותי הנשמר לאורך זמן. לכן, החלטנו להרחיב את אופקינו ולהיכנס לתחומים חדשים ולייצר מוצרי כושר ושולחנות משחק כמו ביליארד, הוקי, כדורגל ועוד עבור כל אותם האנשים שלא מוכנים להתפשר. כיום אנחנו החברה היחידה בארץ שמייצרת שולחנות וציוד ספורט בהתאמה אישית ולא מייבאת מותגים אחרים. תודה שבחרתם TOP SPEED!

תמונה מהמסע לסין
תמונה מהמסע לסין
יולי 1, 1969

דרור פולק זוכה בתחרות הראשונה

דרור פולק זוכה בתחרות הראשונה
ינואר 20, 1971

אלוף ישראל לילדים

אלוף ישראל לילדים
פברואר 12, 1975

זכה בפעם הראשונה בתואר אלוף ישראל בטניס שולחן

זכה בפעם הראשונה בתואר אלוף ישראל בטניס שולחן
מאי 15, 1975

זכה בתואר אלוף ארצות הברית בטניס שולחן

 זכה בתואר אלוף ארצות הברית בטניס שולחן
מרץ 10, 2019

המסע לסין התחיל

המסע לסין התחיל